Beh nočnými Košicami povedie novými uličkami

| Pozvánky | 25. 8. 2014

Bežecké podujatia so značkou 10K, teda beh na desať kilometrov, poznajú športovci na celom svete. Najväčší, s účasťou až päťdesiatpäťtisíc bežcov, sa koná v Atlante a najstarší, tento rok už stoosemnásty 10K beh si môžete vyskúšať v pražských Běchoviciach. Od 5. septembra budú mať vlastný 10K beh i Košice.

Pôvodná trasa košického Night runu mala 9,170 km. Tento rok ju organizátori rozšírili o ďalšie uličky a povedie aj Pribinovou, Mojmírovou a Bočnou. Bežci si vďaka tomu užijú celých desať kilometrov behu večerným mestom. Novinkou tretieho ročníka je aj tombola pre všetkých účastníkov, ktorá by mala priniesť atraktívne vecné ceny. Momentálne je do behu prihlásených vyše deväťsto športovcov, ďalší majú možnosť zaplatiť štartovné v zvýhodnenej cene 15 € do 2. septembra. Vítaní sú amatéri aj profesionáli, jednotlivci i tímy, a samozrejme povzbudzujúce publikum. Podujatie spestria viaceré hudobné stanoviská a chýbať nebudú ani bicie Campany Batucady. Viac informácií nájdete na www.kosicenightrun.sk.

Veronika Samková
Foto: archív Košice Night Run

knr20 copy

Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Beh nočnými Košicami povedie novými uličkami

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems