Anketa: Ako ste spokojní s revitalizáciou týchto košických oáz pokoja a pohody?

| Anketa, Mesto Košice | 14. 7. 2014

Košičanov, ktorí oddychovali vo vynovených košických parkoch, sme sa opýtali: Ako ste spokojní s revitalizáciou týchto košických oáz pokoja a pohody?

Dalibor  Dalibor, študent (park Kuzmányho): Musím povedať, že je to veľmi pekne urobené, možno by mohol časom pribudnúť aj živý plot. Ale inak, som s týmto parkom naozaj spokojný, chodím sem dosť často. Oproti tomu čo tu bolo predtým, je to fakt super.
Jana Jana, veterinárka (Mestský park): Páči sa mi tu, je to oveľa lepšie ako to, čo bývalo predtým. Trochu mi prekážajú tie moderné hračky pre deti, nedá sa to porovnať s tými starými klasickými hojdačkami, kolotočmi, šmýkačkami. Ale páči sa mi lokalita, super prostredie, čistota, veľa zelene. Máme tu k dispozícii pitnú vodu, toalety, dostatok smetných košov.
Ladislav Ladislav, dôchodca (park Komenského): Je to naozaj dosť dobre urobené. Zelene je tu veľa, takisto aj lavičiek na sedenie a oddych, dostatok je aj smetných košov, som s tým parkom spokojný. Urobili ho veľmi dobre. Jediné, čo by sa mohlo zlepšiť je snáď to, aby sa k sebe aj tu v parku správali niektorí ľudia dôstojnejšie a nevyvolávali konflikty. Aj tým by sa zišla revitalizácia.

Napíšte nám váš názor na info@zajtrajsienoviny.sk.

Informovalo Mesto Košice
Foto: Miroslav Vacula

Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Anketa: Ako ste spokojní s revitalizáciou týchto košických oáz pokoja a pohody?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems