Pozvánka do iného sveta

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 16. 5. 2014

Názov Bratislava Hot Serenaders vyvoláva romantické predstavy, ktoré táto kapela svojou hudbou mení v nádhernú akustickú skutočnosť. Perfektná rekonštrukcia americkej džezovej klasiky 20. a 30. rokov i slovenských populárnych pesničiek prvej polovice 20. storočia uvádza poslucháčov do ríše hudobných divov,“ nechal sa počuť český hudobný publicista Aleš Benda. A keď sa to páčilo jemu, celkom iste si Bratislava Hot Serenaders zamilujete aj vy (ak do nich samozrejme nie ste platonicky zaľúbení už teraz).

Vo svete Bratislava Hot Serenaders neexistuje kríza, mobily, bulvár, piráti, skinhedi ani atentátnici. Stretnete tu iba elegantné bytosti s vyberaným správaním, krásne, zvodné dámy a príťažlivých gentlemanov. A práve do tohto sveta vás pozývame 24. mája. Profilový koncert orchestra svetového renomé sa bude konať o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturpark. Lístky v hodnote 12 € si môžete rezervovať na vstupenky@k13.sk.

Veronika Samková

BHS_CL-page-001

Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Pozvánka do iného sveta

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems