Anketa: Akú najlepšiu radu do života ste dostali od svojej mamy?

| Anketa | 4. 5. 2014

Mama vie úplne všetko. V prvých rokoch života je pre nás najdôležitejším človekom, niekedy aj stredom vesmíru. Pre mamu sme jej deťmi, aj keď máme päťdesiat. Čím sme starší, tým viac dostávame rady, ako zaobchádzať so životom. Samozrejme, nie všetky berieme vážne a radšej ich druhým uchom vypustíme. Nakoniec si uvedomíme, že aj tak mali pravdu a chceli nám len pomôcť. Tentokrát sme sa vás v uliciach Košíc opýtali: Akú najlepšiu radu do života ste dostali od svojej mamy?

Anna - 70 copy Anna (70): Mama mi dávala mnohé rady, pretože bola tiež učiteľka. Dávala väčšinou také rady, aby som svojich žiakov naučila a správala sa k ním tak, aby ma po rokoch poznali. A tým môžem povedať, že ma poznajú. Dostávala som aj iné rady, aby som vedela vychádzať s ostatnými ľuďm
Robko - 8 Robko (8): Mamka hovorí, aby som nesedel toľko za počítačom. Taktiež aby som viac poslúchal v škole, lebo občas poriadne hnevám.
Anton - 60 copy Anton (60): Mama mi vždy radila, aby som pracoval, bol úctivý k susedom a starším. Toto bolo akési naše dedinské náboženstvo.
Zuzana - 28 copy Zuzana (28): Od mamy som nedostávala dobré rady, ale ja by som svojmu synovi poradila, aby si užíval život.
Martin - 27 copy Martin (27): Nech som sám sebou a nech sa nedám zlákať na zlé chodníčky. Touto radou sa vždy riadim.
Miroslava Landyšová
Foto: autorka
Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Anketa: Akú najlepšiu radu do života ste dostali od svojej mamy?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems