Právne rady zadarmo

| Pozvánky | 19. 4. 2014

Advokáti sú tu na to, aby hájili ústavné práva každého občana,” vyhlasuje Slovenská advokátska komora a pozýva širokú verejnosť na bezplatné právne poradenstvo počas Dňa otvorených dverí. Ten sa bude konať 23. apríla od 9:00 do 14:00 hod. na Hlavnej 68 v Košiciach (miestnosti číslo 8.0.28 a 8.0.29).

Úlohou advokátov je uľahčiť občanom orientovanie sa v súdnom konaní, pomáhať im porozumieť normám a pochopiť svoje právne postavenie v rôznych životných situáciách. Poslaním Dňa otvorených dverí je zadarmo poskytnúť ľuďom poradenstvo a odpovede na časté otázky týkajúce sa kúpno-predajných zmlúv, dedičských konaní, výkonu právnického povolania a mnohých ďalších. „Prvé dva ročníky prebiehali len v Bratislave. Pre vysokú popularitu sme sa však rozhodli rozšíriť Deň otvorených dverí aj do ďalších miest – do Banskej Bystrice, Žiliny a Košíc. Právne poradenstvo tu budú zabezpečovať vždy dvaja advokáti z regionálnych pobočiek našej komory. Otázky občanov sa pokúsia zodpovedať čo najpresnejšie, prípade ponúknu kontakt na konkrétneho advokáta v ich meste, ktorý im dokáže pomôcť. Takouto formou by sme chceli poukázať na to, aké dôležité je vybrať si správneho advokáta, prečo je podstatné radiť sa s ním a čo všetko dokáže klientovi uľahčiť ,“ vysvetľuje Renáta Chorvátová, PR manažérka podujatia. Všetky rozhovory budú prebiehať v súkromí a advokáti sú viazaní povinnosťou mlčanlivosti. Vaše tajomstvá tak ostanú v bezpečí a vy môžete získať cenné informácie, vďaka ktorým vás, dúfajme, už nikto nikdy neoklame.

Veronika Samková

Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Právne rady zadarmo

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems