Jednodňový džezový festival

| Hudba, K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 5. 4. 2014

Svojou hrou ovplyvnil mnohých muzikantov, vytvoril nový hudobný koncept a spôsob hrania, ktorým sa nekompromisne preslávil na celom svete. Dámy a páni, veľký inovátor súčasnej hudobnej scény Chris Dave prichádza do Košíc.

Po legendách Hiromi, Tower of Power či Chaka Khan prijal pozvanie slovenského bubeníka Martina Valihoru svetoznámy americký fenomén Chris Dave. „Chris Dave je nepochybne ,najnebezpečnejšímʻ žijúcim bubeníkom. Absolútne dokonale znovuobjavuje spôsoby, akými sa dá hrať na bicích,” nechal sa počuť hudobný producent a novinár známy pod pseudonymom Questlove. O hudobnú šou sa postará aj klavirista Eugen Vizváry so svojím novým projektom „PART ONE“ a Anitou Soul, Martin Janočko a projekt Detská Porcia a tiež DJ VEC. „Myslím si, že tentokrát sa na jednom pódiu stretne výnimočná koncentrácia svetového aj domáceho talentu najvyhľadávanejších hudobníkov. A o to nám ide, neustále prehlbovať vzťahy medzi našou a medzinárodnou hudobnou scénou,“ hovorí autor a dlhoročný organizátor džezového festivalu Valihora. „Celý večer sme prispôsobili štýlu URBAN JAZZ AND SOUL, presunuli sme sa z koncertnej sály do väčšieho klubu, aby sme mohli zažiť trošku americkej klubovej scény v autentickej atmosfére. Zrušili sme sedenie, aby sa ľudia mohli pri energickej groovovej muzike aj voľne hýbať,“ dopĺňa. Košický ONE DAY JAZZ FEST sa uskutoční 11. apríla v Kasárňach/Kulturpark so štartom o 20:00 hod. Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj.sk aj Ticketportal.sk.

Redakcia

SONY DSC Anita Soul copy
Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk. Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Jednodňový džezový festival

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems