Anketa: Čo vás najviac rozosmialo v poslednom čase?

| Anketa | 5. 4. 2014

Je tu apríl, mesiac s mnohými prívlastkami. Mesiac vtákov, lesov či bezpečnosti na cestách, no aj bláznov a géniov. Na 1. apríla sa vymýšľajú rôzne žarty a vtipné situácie. Jan Werich povedal: “Smiech iba blbcov uráža, ale múdrych lieči”. A keďže je smiech zdravý, opýtali sme sa: Čo vás najviac rozosmialo v poslednom čase?

Jarmila, 45 Jarmila (45): Najviac ma rozosmialo, keď cez víkend fúkal silný vietor a po meste sa preháňali cyklisti. V takom počasí by som na bicykel určite nesadla. To by ma odfúklo.
Tatiana, 22 Tatiana (22): Keď som hrala so spolužiakmi Activity a snažili sme sa ukázať Kráľovstvo nebeské, oslie uši, krupicovú kašu, beh cez prekážky – ten bol veľmi zábavný. Tak toto ma najviac rozosmialo.
Ivana, 17 Ivana (17): Dobrý vtip, ktorý som nedávno počula. Veľakrát som sa na ňom zasmiala. Mám rada vtipy každého druhu.
Maria, 23 Mária (23): Komiks Punisher ma rozosmial, lebo je plný úžasného sarkazmus.
Karol, 55 Karol (55): Najviac ma rozosmialo, že vyšlo slniečko, to ma rozosmieva vždy, alebo keď stretnem usmiateho človeka.
Miroslava Landyšová
Foto: autorka
Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Anketa: Čo vás najviac rozosmialo v poslednom čase?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems