Závislá čitateľka Maja

| Napísali ste nám | 15. 2. 2014

Milá redakcia Zajtrajších novín,

pravdupovediac, nie som čitateľom rôznych novín a periodík, pretože po ich prečítaní ostáva človek rozčúlený, sklamaný, nešťastný. Avšak po prečítaní Zajtrajších novín som nadšená, plná pozitívnych informácií, hrdá, múdrejšia  i keď “náš” vzťah mal rôzne fázy vývoja.

Noviny sa ku mne dostali približne pred rokom. Kolegyňa mi ich pravidelne podsúvala. Prvé výtlačky som len tak zbežne prelistovala a nezaoberala sa nimi… (FÁZA PRVÁ)

Keďže naše mesto malo špeciálnu pozíciu (EHMK), začala som sa zaujímať, kde sa čo deje, a preto som si stále nalistovala program podujatí, krúžkovala, kam chcem ísť a tešila sa… (FÁZA DRUHÁ)

Program mesta bol naozaj pestrý, každý si mohol nájsť niečo podľa svojej chuti. Otvorili sa nové  miesta, zrekonštruovali budovy, predstavili noví umelci a žánre. A keďže toho bolo naozaj veľa a ja som nestíhala všetko vidieť a počuť, začala som listovať v Zajtrajších novinách články, opisy, postrehy z podujatí, ktorých som sa nezúčastnila. (FÁZA TRETIA)

Ani neviem, kedy sa to stalo, prešli sme do ŠTVRTEJ FÁZY. Zajtrajšie noviny sa stali mojou závislosťou. Čítam každý riadok, slovo, článok. Zaujímavé články o ľuďoch, ktorí tu žijú, knižné novinky, rozhovory, editoriál. Čítam NAOZAJ všetko. A niektoré články dokonca dvakrát. Ďakujem celej redakcii, pretože vďaka nej som šťastná, že žijem v takom nádhernom, modernom, kultúrnom meste.

Závislá čitateľka Maja


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Závislá čitateľka Maja
  1. Postrehy pisateľky sú ako by opisovala moje pocity vo všetkých fázach!

    Komentoval Gabriela Susová dňa 24.02.2014 o 15:57:33Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems