Zimná oslava jedla

| Pozvánky | 26. 1. 2014

V stredu 15. januára odštartoval 2. ročník podujatia všetkých gurmánov – Zimný festival jedla. Milovníci dobrého jedla a pitia si budú môcť vychutnať vybrané špeciality až v 35 reštauráciách v 8 regiónoch po celom Slovensku do 16. februára.

V Košiciach sa do Zimného festivalu jedla zapojilo 5 obľúbených reštaurácií. Počas celého mesiaca tak bude pre návštevníkov pripravené špeciálne festivalové menu podľa vopred zadaných inštrukcií na tému Chute regiónov, Špecialita šéfkuchára a Recepty našich mám. To najlepšie, čo súčasná slovenská gastronómia ponúka, môžete ochutnať za zvýhodnené festivalové ceny od 9 eur za jednochodovú, až po 23 eur za trojchodovú degustáciu s pohárom vína v cene. Ak máte chuť vyskúšať špeciality viacerých reštaurácií v Košickom regióne, organizátor pre vás pripravil špeciálny Gurmán bus, ktorý vás 1. februára na tzv. „Košickej trase“ zavedie do dvoch košických a jednej reštaurácie v Spišskej Novej Vsi. Nemenej zaujímavá je aj trasa „Ochutnajte Tatry!“, ktorá ponúka návštevu tých najlepších tatranských reštaurácií v Starom Smokovci, na Štrbskom Plese či v Batizovciach.

Zoznam zúčastnených reštaurácií, trasy Gurmán busu a všetky informácie o festivale nájdete na www.visitkosice.eu.

KOŠICE – Turizmus, partner podujatia

Dezertom je dulový koláčik s perníkovou posýpkou, slivkovým kompótom, slivovicovou zmrzlinou a karamelizovaným maslom. Foto: Gurmán-club s.r.o.

Dezertom je dulový koláčik s perníkovou posýpkou, slivkovým kompótom, slivovicovou zmrzlinou a karamelizovaným maslom. Foto: Gurmán-club s.r.o.


Tags: , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Zimná oslava jedla

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems