Z minulého roku

| Napísali ste nám | 26. 1. 2014

V roku 2014 prinesú Zajtrajšie noviny niekoľko zásadných zmien. Napríklad, určite ubudne v minulosti často používané slovíčko ehaemka. No všeobecne to bude najmä o pribúdaní. Hneď do prvého čísla sme zaradili novú rubriku Vaše postrehy. Sme zvedaví na vaše názory, postrehy či tipy na články. Čo vás v novinách zaujalo, a naopak, čo pobúrilo? Na začiatok vyberáme tri reakcie čitateľov z minulého roku:


Zahraničnému turistovi možno v Zajtrajších novinách chýba viac informácií o pripravovaných podujatiach v anglickom či maďarskom jazyku. Určite sa pýtate: „Prečo v maďarskom?“. Pretože je to aj najpočetnejšia národnostná menšina v Košiciach, ktorá sa významnou mierou podieľa na osvete, vychádzajúc z centra niekdajšieho Európskeho hlavného mesta kultúry. A najmenších by možno potešilo malé hravé okienko. Avšak, aj napriek tomu prajem redakcii Zajtrajších novín veľa tvorivých síl, elánu a chuti do písania nových, podnetných a čím ďalej, tým viac pútavých príbehov, ktoré sami o sebe píšu budúcnosť Košíc.

Janko

Z množstva tlačovín na našom trhu sa najviac teším na Zajtrajšie noviny. Každý druhý pondelok idem do MIC-ka a vezmem si zopár výtlačkov. Pre seba, mamu, babku, priateľku, kolegyňu a dve susedky. Ak náhodou idem neskôr, hneď mi niektorá z nich volá, že kde má svojho informátora. Vďaka týmto novinám som objavila nový rozmer Košíc, úžasný život v uliciach plný kultúrnych zážitkov, o ktorých som pred tým nemala ani páru.

Pipa

Páči sa mi, že Zajtrajšie noviny vystihujú svoje pomenovanie, lebo veľká časť je venovaná akciám, ktoré sa budú diať. Dozviem sa o odvetviach kultúry, kam by som vlastnou vôľou nenazrel. Sú kompletným informátorom verejného života, také lokálpatriotické noviny, koncentrácia slova Košice v novinách je podobná koncentrácii slova jou v slovenskom hiphope.

Ľubo

Redakcia


Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Z minulého roku
 1. Ďakujem Zajtrajším novinám za krajší zajtrajšok. Málokto z nás si vie predstaviť koľko práce, trpezlivosti, nasadenia, pozitívna treba denne prinášat a vkladať do písmenok, ktoré potom pomocou šikovných prstov, bystrých očí a umu, vytvoria tu nezameniteľnú podobu Zajtrajších novín. Aj takto sa vám celému šikovnému tímu usmievavých a vnímavých bystroočkov chcem poďakovať za to čo robíte a ako to robíte.:-)
  Vďaka Zajtrajšie noviny, že ste tu už dnes:-)

  Komentoval Martin dňa 30.01.2014 o 02:08:21

 2. halo do zajtrajsich novin
  som z okolia kosic a ponukam sluzby v cestovnom ruchu v anglickom jazyku , a tiez chcem prispievat svojimi temami – historia ,cestovanie ,fotografovanie .patrim k LGBTI.
  421914147 521

  Komentoval anita dňa 16.02.2014 o 19:16:07Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems