Anketa: Čo vás najviac zaujalo na Noci múzeí a galérií?

| Anketa, Skutočné príbehy | 3. 6. 2013

Košické múzeá a galérie boli 18. mája už po deviaty raz sprístupnené verejnosti v nočných hodinách v rámci Medzinárodného dňa múzeí. Historické centrum sa zaplnilo domácimi a zahraničnými turistami, ktorých prilákali kreatívne dielne, súťaže a iné atrakcie. Až do polnoci sa mestom niesla nákazlivá dobrá nálada. Návštevníci sa rozprávali o svojich postrehoch a premýšľali, čo ešte by chceli pozrieť.

Anketa: Čo vás najviac zaujalo na Noci múzeí a galérií?

 

Jurko (6)Jurko (6) Páčilo sa mi divadlo. Bol tam havko a mačička.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SimonaSimona (10) Zaujali ma tvorivé dielne a voľný prístup do múzeí. Bola som s rodičmi v Slovenskom technickom múzeu, vo Východoslovenskej galérií a v Katovej bašte. Najviac sa mi páčila Katová bašta, pretože tam boli staré predmety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AlžbetaAlžbeta (27)
Veľmi sa mi páčilo hrnčiarstvo v areáli Katovej bašty. Chcela by som si ešte pozrieť Technické múzeum. Toto je moja prvá Noc múzeí a myslím si, že je to dobré podujatie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beata (47)Beáta (47)
Najviac ma oslovila expozícia v Dolnej bráne. Boli sme so synovcom, ktorý tam ešte nebol. Páči sa mi, že rodiny môžu jeden deň vidieť múzeá mimo pracovného času.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
LadislavLadislav (66)
Zaujala ma vynovená spodná časť Katovej bašty. Páčila sa mi nová expozícia. Zatiaľ sme navštívili Archeologické múzeum a chceli by sme sa ešte vrátiť na Uličku remesiel. Noc múzeí je výborná akcia. Celé staré mesto žije.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alica Tkáčová
študentka masmediálnych štúdií
Foto: Richard Petruš


Tags: ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Anketa: Čo vás najviac zaujalo na Noci múzeí a galérií?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems