Oddych a zábava v Detskom areáli Anička

| Rodina | 6. 5. 2013

Teplá jar je už konečne tu a s ňou prišiel čas zábavy, hier a oddychu na čerstvom vzduchu v prírode. Môžeme sa tešiť zo slniečka a z dlhých teplých dní, ktoré nám ponúkajú množstvo aktivít. Ani počítač či televízia neudržia deti doma, ak im rodičia vymyslia bohatý program.

 

Detský areál Anička má pre vás nekonečné množstvo atrakcií, ktoré očaria nielen malých, ale aj veľkých. Miesto plné zábavy nájdete v Košiciach, v obľúbenej lokalite neďaleko rieky Hornád. Vaše deti sa vybláznia na drevených šmýkačkách, hojdačkách alebo preliezačkách. Pripravili sme pre ne aj zaujímavé prekážkové dráhy, trampolínu či nové pieskovisko. Malí pretekári si budú môcť vyskúšať bicykle, kolobežky a odrážadlá. Pre tých väčších je k dispozícii nové bedmintonové ihrisko alebo pingpongový stôl. Ak vás z toľkého pohybu prepadne hlad, nájdete u nás bufet, ktorý ponúka rôzne chutné pokrmy a nápoje. Taktiež si môžete na miestach s ohniskom a veľkým stolom zorganizovať rodinnú opekačku. Po dobrom jedle sa  rozhýbete pri minigolfe. Novinkou je drevený hradný múr, ktorý je ako stvorený na hranie a domček na strome, ktorý priláka nejedného malého dobrodruha. Detský areál Anička plný hier a poriadnej zábavy je ideálnym miestom na rodinné stretnutia, narodeninové oslavy či ďalšie slávnosti.

Príjemné prostredie, milý personál, dobré jedlo a množstvo atrakcií vám umožnia prežiť pohodový rodinný deň.  Príďte a vybláznite sa spolu s nami.

 

Viac info na www.detskyareal.sk

p1190744 copy

 

 

 


Tags: , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Oddych a zábava v Detskom areáli Anička

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems