Nájdi svoj poklad v divadle

| Kultúra | 20. 5. 2013

Zákutia historickej divadelnej budovy ukryjú počas Medzinárodného dňa detí divadelný poklad. Nájsť ho budú môcť všetky deti, ktoré 1. júna od 10:00 do 13:00 hod. prídu samy alebo v sprievode rodičov na podujatie Deň detí s divadlom.

 

„Oslavy Dňa detí budú naozaj netradičné. Pre školákov pripravujeme dobrodružnú cestu rôznymi zákutiami nielen historickej budovy, počas ktorej navštívia aj miesta, kam sa bežný návštevník divadla nedostane. Počas tejto cesty bude vytvorených niekoľko stanovíšť, na ktorých budú súťažiace družstvá plniť rôzne úlohy, až sa dostanú k divadelnému pokladu,“ hovorí vedúci obchodného oddelenia ŠD Košice František Ténai.

Deň detí s divadlom ponúkne zábavu pre celú rodinu. Aj tí najmenší vo veku do 6 rokov si budú môcť priamo na javisku historickej budovy vyskúšať, ako chutia divadelné dosky a možno aj divadelná sláva. Rodičia sa budú môcť, okrem sledovania a povzbudzovania svojich ratolestí, zapojiť do kvízu. „Som presvedčený, že každý, kto na Deň detí príde do divadla, sa dobre zabaví. A nielen to. Okrem nových zážitkov či spoznania zákulisia divadelného života, nikoho neminie minimálne sladká odmena,“ dodal Ténai.

 

Svjatoslav Dohovič

tajomník ŠDK


Tags: , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Nájdi svoj poklad v divadle

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems