Anketa: Čo čítate?

| Anketa, Skutočné príbehy | 25. 2. 2013

André Maurois raz povedal: „Čítanie dobrej knihy je nepretržitý dialóg, pri ktorom sa kniha prihovára a naša duša odpovedá.“ Nás preto zaujímalo, akými knihami sa nechávajú oslovovať a ovplyvňovať čitatelia Zajtrajších novín.

 

Anketa: Čo čítate?

 

Jozef (22)

V poslednom čase ma zaujal Roald Dahl. Je to dynamický autor, jeho knižky sa veľmi dobre a rýchlo čítajú.Prečítal som aj také klasiky, ako Harry Potter, Hobit, Pán prsteňov či Artemis Fowl. Chystám sa na štátnicovú literatúru, to je asi tisíc päťsto strán.

 

 

 

 

Gabriela (55)

Venujem sa zdravej výžive a životnému štýlu. Zaujímajú ma knihy ako Kyseliny a zásady, Acidobázická rovnováha, Čo vám chýba, keď… Knihy, ktoré ponúkajú rady a odhaľujú zdravotné problémy.

 

 

 

 

 

Zuzana (26)

Momentálne čítam I love Las Vegas. Potom Kamarátka vodka a Môj horizontálny život od Chelseay Handlerovej či Fifty Shades of Grey – Päťdesiat odtieňov sivej.

 

 

 

 

 

Tomáš (18)

Teraz veľmi nečítam, ale v minulosti to bolo sci-fi, fantasy alebo nejaké historické romány. Chcem sa však k čítaniu vrátiť.

 

 

 

 

 

Robert (64)

Čítam cirkevné a duchovné knihy a moja najobľúbenejšia je Kniha Mormónova, keďže som mormón. Rád čítam aj o tom, čo nám môže pomôcť stať sa lepšími ľuďmi.

 

 

 

 

 

 

Emília Kollárová, študentka masmediálnych štúdií

Foto: autorka

 


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Anketa: Čo čítate?
  1. Bože, to je “hodnotná” anketa… to ja napíšem, že čítam všetky časopisy, ktoré som si predplatila http://istanok.cas.sk/, fakt nechápem…

    Komentoval Táňa K. dňa 27.01.2014 o 18:39:19Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems