O náš kraj bol na veľtrhu záujem

| Košický samosprávny kraj | 25. 1. 2013

Na najväčšom slovenskom veľtrhu cestovného ruchu sa už po šiestykrát v expozícii Košického samosprávneho kraja spoločne prezentovali regióny dolný Zemplín, Spiš, Gemer,  Košice – EHMK 2013 a klaster Turizmus Košice. Devätnásty ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour sa uskutočnil od 24. do 27. januára v priestoroch Incheby Expo v Bratislave.

Košický kraj sa prezentoval s mestom Košice a regiónmi Zemplín, Spiš a Gemer v spoločnej expozícii na najväčšom slovenskom veľtrhu cestovného ruchu Slovakiatour. Zdroj: archív KSK

Výstavná expozícia Košického kraja na ploche 116 metrov štvorcových bola zameraná na prezentáciu Európskeho hlavného mesta kultúry (EHMK) Košice 2013 a programu Terra Incognita – Krajina nespoznaná, ktorý tento projekt rozširuje aj do regiónov obklopujúcich metropolu, Spiš, Gemer, Zemplín a Abov. Spoločná prezentácia turistických možností, produktov cestovného ruchu a gastronomických špecialít sa Košickému samosprávnemu kraju osvedčila už na predchádzajúcich ročníkoch veľtrhu. Návštevníci si vďaka tomu mohli vytvoriť predstavu o obsahu viacdňovej návštevy kraja, o putovaní po zaujímavostiach jednotlivých regiónov.

 

Zuzana Bobríková


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: O náš kraj bol na veľtrhu záujem

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems