Milí spoluobčania, obyvatelia Košického kraja!

| Košický samosprávny kraj | 4. 1. 2013

Čím viac sa otvárame svetu, tým viac si uvedomujeme tradičné hodnoty, ktoré ctili naši predkovia. Túžime po pokoji a súdržnosti v rodinách, po zdraví, po pevných vzťahoch, po úcte a oddanosti našich detí, po ocenení od našich zamestnávateľov.

Chcel by som Vám všetkým zaželať, aby ste v novom roku v zdraví našli dosť sily a prostriedkov usporiadať svoj život tak, že v ňom bude priestor na skutočné hlboké prežívanie udalostí. Aby ste vedeli občas vypnúť všetky spojenia s civilizáciou a venovali sa len sebe a svojim najbližším. Aby ste našli sami seba, posilnili svoje vzťahy s partnermi, deťmi i rodičmi, priateľmi. Aby ste ľuďom, ktorí vás majú radi, dali najavo, že o ich lásku stojíte a opätujete ju.

Verím, že v novom roku spoločne objavíme veľa zaujímavého v našej Terra Incognita – Krajine nespoznanej. Že svetu, Európe, ale predovšetkým sami sebe venujeme pekné zážitky v Košickom kraji. Európske hlavné mesto kultúry je predovšetkým naša metropola, centrum nášho kraja. Spoznajme a objavme všetky poklady, ktoré sú v ňom.

Zdenko Trebuľa

predseda Košického samosprávneho kraja


Tags: ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Milí spoluobčania, obyvatelia Košického kraja!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems