Aká bude sviatočná ZOO?

| Pozvánky | 3. 12. 2012

Na príchod sv. Mikuláša sa pripravuje tento rok aj košická ZOO. Darčeky si však užijú malí návštevníci, nie zvieratá. V utorok 6. decembra si deti v ZOO pochutnajú na sladkostiach od výmyslu sveta. Donesie ich už tradične štedrý Mikuláš, avšak s netradičným pomocníkom. Nebude to čert. Ani anjel. Bude to zvieratko, ktoré žije v ZOO. Aké? Dozviete sa 6. decembra.

Vianočný program bude v ZOO pokračovať od 12. decembra. Pre deti materských a základných škôl budú v areáli zoologickej záhrady pripravené vianočné stromčeky. Tie si budú môcť zdobiť až do 23. decembra. Triedy, ktoré prídu s vianočnými ozdobami, budú mať bezplatný vstup. Stromčeky budú umiestnené v exteriéri, a tak odporúčame ozdoby z odolnejších materiálov, ako sú slama, drevo či sušené ovocie. Triedy, ktoré sa chcú zapojiť do zdobenia stromčekov, sa môžu objednať na tel. č. 055/7968 013 alebo na propagacia@zookosice.sk.

Vianoce cítime, počujeme a vidíme. Vidieť ich budeme aj v košickej ZOO. Od 15. decembra do 15. januára 2013 bude celý areál vyzdobený farebnými svetlami, blikajúcimi girlandami a vianočnými stromčekmi. Sviatočné budú aj niektoré zvieracie príbytky. Viac informácií nájdete na propagacia@zookosice.sk.

Redakcia

Foto: ZOO Košice


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Aká bude sviatočná ZOO?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems