Zažite „Noc v ZOO“

| Kultúra | 9. 7. 2012

Malí návštevníci majú už druhý rok v Košiciach možnosť zažiť jedinečný vzrušujúci zážitok – stráviť noc v ZOO! Nefalšované zvuky divokých šeliem, opojné volanie nočných vtákov, presuny a dupotanie koní, škrekot opičiek, vôňa lesa či čerstvo pokosenej trávy. Takéto sú noci v ZOO Košice – stanovanie aj s deťmi priamo v areáli s večerou, raňajkami a sprievodcom.

„Tento rok sme si pripravili pre Noc v ZOO tieto termíny: 04., 12., 19., 26. júla a 02., 09., 16., 23., 30. augusta. Cena na osobu je 15 eur/noc a zahŕňa aj stravu, ubytovanie v dvojmiestnych stanoch

a sprievodcovské služby. Záujemcovia si môžu svoj nočný pobyt vopred rezervovať na telefónnych číslach ZOO Košice najneskôr tri dni pred plánovaným termínom,“ uvádza Erich Kočner, riaditeľ košickej zoologickej záhrady. „Návštevníci si budú môcť prezrieť celý areál za tmy, vychutnať a využiť všetky chodníky našej rozlohou najväčšej ZOO v Strednej Európe, prípadne s rodičmi využiť kryté ohnisko,“ dodáva.

ZOO Košice je tiež členom organizácie KOŠICE – Turizmus, ktorá podujatie marketingovo podporila. Prostredníctvom takýchto zážitkov chce prezentovať Košice ako miesto, ktoré je možné vychutnať si všetkými zmyslami. Mesto, v ktorom sa dá netradične stráviť letná dovolenka alebo predĺžený víkend.

 

Viac informácií nájdete na: www.visitkosice.eu.

 

Michaela Sabolová, KOŠICE – Turizmus, redakcia


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Zažite „Noc v ZOO“

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems