Spájame generácie

| Rodina, Šport | 9. 7. 2012

Srdečne  pozývame rodiny s trvalým pobytom na sídlisku Terasa  do súťaže „SUPER FAMÍLIA“ realizovanej cez projekt „SPÁJAME GENERÁCIE“ a dotovanej MČ Košice – Západ.

V rámci osláv 50. výročia nášho sídliska Terasa sa aj Centrum voľného času na Orgovánovej ulici zapojilo do programu aktivít a podujatí a to projektom „SPÁJAME GENERÁCIE“, ktorý sa začína v 1. júla a bude trvať až do decembra 2012. Jeho cieľom je utužiť vzájomné vzťahy v rodine a pritom sa zabaviť. Len zdravá rodina dokáže vytvárať zdravé vzťahy s okolím.

Začíname už v júli zberom papiera, ktorý potrvá až do 15. 9. 2012, keď uzavrieme prihlasovanie rodín do súťaže. Za každých 5kg nazbieraného papiera dostane rodinka los „Zberko“, ktorý bude na záver súťaže zlosovateľný.

 V septembri sa oteckovia s deťmi zabavia pri vytváraní vynálezu  alebo zlepšovacieho návrhu. V októbri je pre starých rodičov s deťmi pripravená šarkaniáda. V novembri budú rodiny vyrábať z netradičných materiálov kostýmy  na helloween a v decembri sa bude súťažiť v pečení chutnej dobroty.

Záver projektu oslávime spoločne s najúspešnejšími  rodinami, kde budú musieť preukázať svoje znalosti a zručnosti v prírodovednom kvíze zameranom na ochranu prírody a starostlivosť o domácich miláčikov. Zabavia nás pri súťažiach v netradičných športoch.

Zapojiť sa môže každá rodina (mama, otec, deti, starí rodičia), ktorej deti majú trvalý pobyt na sídlisku Terasa a vek 7 – 10 rokov. Počet detí na rodinu je stanovený na 2. Ak má rodina len jedno dieťa, môže si pozvať synovca alebo neter, ktorí musia mať tiež trvalý pobyt na Terase. Uzávierka prihlášok je 15. 9. 2012.

Viac sa dozviete na webovej stránke CVČ  www.cvcorgovanova.sk.

Kolektív Centra voľného času, redakcia

 


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Spájame generácie

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems