Ako stráviť leto v Košiach?

| Kultúra | 9. 7. 2012

Tri tipy redakcie Zajtrajších novín

11. júla o 19:00 hod.

Maria Jones: Kamene vo vreckách

Chcete si leto okoreniť vtipnou komédiou z Broadwayu a West Endu? Ako tip na mesiac júl pre vás z nášho programu vyberáme divadelnú komédiu Kamene vo vreckách. Rozosmiala už množstvo divákov na celom svete a rozosmeje aj Košice. V Tabačke Kulturfabrik sa predstaví 13 postáv, ale len dvaja herci. Ako je to možné? Predvedú vám to Peter Cibula a Peter Čižmár z divadla KONTRA. Prajeme vám príjemný zážitok.

10. júla

Tatra Slovak Dancers

Folklórne vystúpenia sú tradičnou súčasťou programu letných podujatí. Ale videli ste už ako tancujú Slováci za veľkou mlákou? Do pozornosti dávame ďalší tip na letné podujatie. V rámci Košického kultúrneho leta 2012 sa predstaví aj krajanský súbor Tatra Slovak Dancers z amerického Wisconsinu. Slováci žijúci v meste Milkwaukee prídu predstaviť svoj kombinovaný program tradičných ľudových piesni a tancov.

 8. a 15. júla o 15:00 hod.

Popoludnie pre rodiny

Snažíte sa v lete vymyslieť program pre vašich malých neposedníkov a dochádzajú vám nápady? Vezmite ich na program Popoludnie pre rodiny v rámci akcie Leto na Terase, kde si spolu pozriete nielen zaujímavé filmy. So svojimi deťmi sa môžete zapojiť aj do kreatívnych dielní s Haligandou. Programy sa uskutočnia v Átrium klube, Zuzkin Park.

Viac tipov na letný program v termíne od 6. 7. do 20. 7. nájdete v našej rubrike Kam za kultúrou a zábavou na stranách 8. a 9.

 

 

 


Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Ako stráviť leto v Košiach?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems